Послуги

image

Порізка та поклейка ДСП

Швидко, надійно, якісно

Розкрій ДСП – важливий етап у виготовленні деталей для виробництва корпусних меблів. Є досить трудомістким процесом, який вимагає використання професійних верстатів. Спеціальні машини дозволяють точно розрахувати параметри розпилу і визначити найбільш вигідну схему різання.

Компанія "Меблевий парк" володіє професійним обладнанням та здійснює розкрій ДСП у Львові на верстатах кращого виробника автоматичних машин з повним програмним управлінням. Це сучасні пильні центри, що виконують точний розпил за індивідуальними параметрами. Біля верстатів працюють досвідчені майстри.

image

Фасадні послуги

Ми пропонуємо комплекс виробничих послуг, який включає порізку, сверловку та інші роботи по зборці фасадів. Ми працюємо з ДВП, ДСП, МДФ, алюмінієвими профілями і іншими матеріалами, які використовуються в якості фасадів і застосовуються як в побуті, так і в промислових і будівельних цілях. 
 
Ви можете довірити нам будь-які види робіт з кухонними фасадами, розсувними системами і т. д. Фасадні послуги, що надаються нашою компанією, дозволять Вам значно заощадити час і сили, отримавши при цьому якісний результат!

image

Обробка деталі конструктором 

Обробка деталі конструктором 


Ця послуга виписується у випадках, коли СФР замовника виконується не за шаблоном. Рахується за кількістю деталей з різними кресленнями. Наприклад, якщо у вас 4 деталі, але вони виконуються по одному кресленню, це одна обробка деталі конструктором. Але якщо деталі мають спрямованість ліва + права, тоді це буде дві обробки конструктором.

image

Послуги по компакт-плитам

Компакт-плита ー це міцний антивандальний матеріал, що не так давно з’явився на ринку. Але навіть за цей час вона встигла завоювати неабияку популярність. Низка переваг 
Популярність матеріалу обумовлена його перевагами:  

 • Міцність, зносостійкість, антивандальність. Не бійтесь, як з часом буде виглядати стільниця: компакт-плита гарантує довгу експлуатацію. І зовнішній вигляд буде, як у перші дні після покупки
 • Підвищена гігієнічність завдяки непористій поверхні. Плити використовують навіть для медичних закладів та закладів харчування 
 • Стійкість до хімії, вологи, подряпин, УФ-випромінювання
 • Вогнетривкість: при прямому контакті з вогнем не запалюється, а тільки оплавляється.  

Пропонуємо продукцію різних брендів: це компакт-плита Egger, Kronospan, Fundermax та Fenix. Товщина у всіх універсальна ー 12 міліметрів. Замовляйте онлайн або у шоу-румі разом з усіма виробничими послугами: порізкою, свердлінням, фрезеруванням тощо.

 

image

Меблеві стяжки

Меблеві стяжки – це спеціальні сполучні елементи, що створюють певне зусилля між деталями, за рахунок чого меблева конструкція набуває міцність і стійкість до різних навантажень. 
 
Якщо використовувати стяжку сумнівної якості, можуть виникнути проблеми як на етапі зборки, так і під час безпосередньої експлуатації меблів – вона може втратити стійкість, потрібну жорсткість і функціональність. Саме тому слід купувати тільки якісні вироби від перевірених постачальників.

image

Фрезерування

Фрезерування - матеріалу (наприклад, ДСП і МДФ) - досить складний процес, в результаті якого можна отримати найрізноманітніші форми.

Важливою частиною верстата є зубчасте свердло – фреза, яка ділиться на декілька різновидів: фасонна, торцева, дискова, кінцева, кутова і циліндрична. Кожен з цих видів свердла використовується для тих чи інших робіт.

Меблевий парк надає послуги з фрезерування поверхонь з різних матеріалів. Телефонуйте нам, і ми виконаємо для вас роботу на вищому рівні!

image

Кромкування PUR

PUR – вологостійкий однокомпонентний клей на основі поліуритану. Даний вид клею почали використовувати у виробництві меблів відносно недавно, але цей спосіб завоював величезну популярність і сподобався як виробникам, так і замовникам. Даний вид клею має ряд переваг:

 • Практично непомітний клейовий шов;
 • Підвищена стійкість до вологи;
 • Стійкість до перепадів температур;
 • Підвищена міцність.
image

Виготовлення фасадів з плитних матеріалів різного типу

Великий вибір деревʼяних та шпонових фасадів:

 • Фарбованих;
 • Пластикових;
 •  Акрилових;
 • Ламінованих.


+ Новинка! УФ друк на фасаді

 Переваги УФ-друку:

 • Швидке висихання;
 •  Екологічність чорнил;
 •  Нанесення зображення практично на будь-яку поверхню;
 •  Зображення мають яскраві та насичені кольори;
 •  Стійкість до вигорання та механічних впливів;
 •  Друк дрібних деталей.

Меблеві фасади відповідають за зовнішній вигляд меблів, презентують колірну гамму вашого дизайну. До фасадів відносять всі передні поверхні меблів. Це те, на що ми звертаємо увагу в першу чергу.

image

Свердління отворів

Свердління отворів у плитних матеріалах.

Послуга необхідна для з'єднання деталей за допомогою метизів, кріплення лицьової і функціональної фурнітури. Виняток з метизів, які вимагають попередньої присадки, — це саморізи, які самі роблять отвір при вкручуванні. 
Виконуємо свердління трьох типів: глухі (2, 5, 8, 10, 15, 20, 35 мм), наскрізні (5, 7, 8, 10 мм) і торцеві (4,5 і 8 мм). Наскрізні проходять через всю товщину плитного матеріалу, а глухі просвердлюються тільки на певну глибину. Максимальна глибина для наскрізних і глухих отворів — 30 мм, для торцевих — 34 мм. Мінімальний розмір деталі для свердління — 70х200 мм, максимальний — 850х3000 мм